Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. harmonogramowania - Planner

TM.E. S.p.A - Termomeccanica Ecologia

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie ogólnego harmonogramu projektu i jego monitorowanie (przy zastosowaniu oprogramowania MS Project) / General project schedule preparation and follow-up (MS project software will be used)

  • Przygotowanie szczegółowego harmonogramu projektu i monitorowanie montaży elektro-mechanicznych / Detail project schedule preparation and follow-up for mechanical and electrical erection

  • Spotkania z podwykonawcami dotyczące postępów prac i monitorowanie harmonogramów podwykonawców / Progress meetings with suppliers on site and follow-up of suppliers schedules

  • Uczestniczenie w spotkaniach z Zamawiajacym dotyczącyh postępów prac i przygotowywanie części raportu miesięcznego / Progress meetings with client on site and preparation of part of monthly report

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego / Good knowledge of Polish and English language

  • Dobra znajomość MS Project, Excel i pakietu Microsoft Office / Good knowledge of MS Project, Excel and Microsoft Office package

  • Potwierdzone doświadczenie pracy w roli planisty zakładu budowlanego będzie dodatkowym atutem / Proven experience as a planner for construction plant is a plus

To oferujemy

  • Praca w doświadczonym włoskim zespole / Work in an experienced Italian team

  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie / A friendly and supportive working atmosphere

TM.E. S.p.A. - Termomeccanica Ecologia is the Company within the Termomeccanica Group that deals with the construction and management of environmental and industrial engineering works. TM.E. S.p.A. - Termomeccanica Ecologia operates in two sectors in the more general “environmental” business:

• Waste to energy (municipal solid waste and renewable sources such as biomasses, bio-gas, wind power and solar).

• Technological water treatment (potabilization, desalination and water purification), both for civil and industrial use

Przewiń do profilu firmy