Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HCCP i kontroli jakości

IMPILO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

IMPILO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

26A

Golinka (pow. rawicki)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości wyrobów zgodnie z obowiązującymi specyfikacjami

  • prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej

  • analiza i monitorowanie wyników jakościowych

  • tworzenie raportów

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej

Mile widziane

  • znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • prace od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjny system wynagrodzenia