Oferta pracy

Specjalista ds. HelpDesk

DOZ S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie problemów z bieżącym funkcjonowaniem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w Aptekach,

  • tworzenie i nadzór nad zgłoszeniami przekazanymi do innych działów lub serwisów zewnętrznych,

  • instalacja, administracja i konfiguracja oprogramowania,

  • inne zadania w obszarze IT zlecone przez przełożonego,

  • udzielanie wsparcia w zakresie obsługi narzędzi/programów IT.

Nasze wymagania

  • znajomość systemów operacyjnych Windows, sprzętu PC,

  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,

  • umiejętność z zakresu instalacji, konfiguracji i rozwiązywania problemów z urządzeniami peryferyjnymi,

  • znajomość SQL oraz oprogramowania aptecznego Kamsoft będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

  • samodzielność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • ulubione miejsce pracy,

  • atmosferę wsparcia i życzliwość,

  • wysokie standardy etyczne,

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym,

  • dobrą organizację pracy,

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne),

  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne