Oferta pracy

Specjalista ds. Helpdesk/Młodszy Administrator

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

  • Zwycięska 41, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Zwycięska 41

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń oraz monitorowanie statusu ich realizacji w systemie ticketowym,

  • przygotowanie stanowisk pracy – komputery, telefony, urządzenia mobilne,

  • wsparcie użytkowników w siedzibie firmy oraz w oddziałach,

  • instalacja oprogramowania,

  • ewidencja sprzętu komputerowego i oprogramowania,

  • udział w wewnętrznych projektach IT,

  • dbałość o bezpieczeństwo infrastruktury IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym,

  • dobrą znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft,

  • znajomość środowiska Active Directory,

  • znajomość sieci LAN/WAN

  • umiejętności rozwiązywania problemów – synteza danych, analiza wniosków, proponowanie rozwiązań,

  • samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • sumienność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,

  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,

  • szeroki pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników