Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Helpdesk/Młodszy Administrator

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

Zwycięska 41

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń oraz monitorowanie statusu ich realizacji w systemie ticketowym,
  • przygotowanie stanowisk pracy – komputery, telefony, urządzenia mobilne,
  • wsparcie użytkowników w siedzibie firmy oraz w oddziałach,
  • instalacja oprogramowania,
  • ewidencja sprzętu komputerowego i oprogramowania,
  • udział w wewnętrznych projektach IT,
  • dbałość o bezpieczeństwo infrastruktury IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym,
  • dobrą znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft,
  • znajomość środowiska Active Directory,
  • znajomość sieci LAN/WAN
  • umiejętności rozwiązywania problemów – synteza danych, analiza wniosków, proponowanie rozwiązań,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • szeroki pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Specjalista ds. Helpdesk/Młodszy Administrator, Zwycięska 41, Krzyki, Wrocław