Oferta pracy

Specjalista ds. HelpDesk

Urtica Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym;

  • zarządzanie dostępami;

  • przygotowywanie stanowisk pracy;

  • prowadzenie ewidencji sprzętu oraz współpraca z działem księgowym;

  • zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń drukujących;

  • zapewnienie prawidłowego działania sprzętu konferencyjnego;

  • prowadzenie zakupów sprzętu komputerowego;

  • dbanie o licencyjne aspekty związane z oprogramowaniem;

  • przekazywanie zgłoszeń na kolejne linie;

  • monitorowanie bieżącej dostępności aplikacji i systemów.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale wsparcia;

  • znajomość obsługi ActiveDirectory;

  • znajomość zagadnień z obszaru hardwar'u, sieci, bezpieczeństwa, systemów operacyjnych, pakietów biurowych MS Office;

  • umiejętność pracy w zespole, skrupulatność i wysokie zaangażowanie;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

  • interesującą i pełną wyzwań pracę;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowania z ZFŚS;

  • perspektywy rozwoju zawodowego;

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • bogaty koszyk benefitów m.in.: karta sportowa, zajęcia z trenerem biegowym, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe i lekowe, spotkania integracyjne;

  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach CSR organizowanych przez spółki Grupy Urtica.

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

Przewiń do profilu firmy