Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Helpdesk

TU EUROPA SA

  • Gwiaździsta 62, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Gwiaździsta 62

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych

  • Obsługa zgłoszeń użytkowników w obszarze aplikacji

  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji

  • Przygotowywanie zestawień ad-hoc

  • Gromadzenie wiedzy w zakresie obsługi aplikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Helpdesk lub ServiceDesk

  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami biznesowymi i bazami danych

  • Praktycznej znajomości języka zapytań SQL

  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego

  • Łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności precyzyjnej komunikacji

  • Otwartość na pomoc i wsparcie innych osób

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Systematyczności i dokładności w pracy

  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata