Oferta pracy

Specjalista ds. helpdesk

Urtica Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Krzemieniecka 120

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym;

  • zarządzanie dostępami;

  • przygotowywanie stanowisk pracy;

  • prowadzenie ewidencji sprzętu oraz współpraca z działem księgowym;

  • zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń drukujących;

  • zapewnienie prawidłowego działania sprzętu konferencyjnego;

  • prowadzenie zakupów sprzętu komputerowego;

  • dbanie o licencyjne aspekty związane z oprogramowaniem;

  • przekazywanie zgłoszeń na kolejne linie;

  • monitorowanie bieżącej dostępności aplikacji i systemów.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale wsparcia;

  • znajomość obsługi ActiveDirectory;

  • znajomość zagadnień z obszarów: sprzętu komputerowego, sieci, bezpieczeństwa, systemów operacyjnych, pakietów biurowych MS Office;

  • umiejętność pracy w zespole, skrupulatność i wysokie zaangażowanie;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

  • interesującą i pełną wyzwań pracę;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowania z ZFŚS;

  • perspektywy rozwoju zawodowego;

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • bogaty koszyk benefitów m.in.: karta sportowa, zajęcia z trenerem biegowym, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe i lekowe, spotkania integracyjne;

  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach CSR organizowanych przez spółki Grupy Urtica.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • ubezpieczenie lekowe

Urtica - Spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion.

Jesteśmy Liderem. Od 31 lat dostarczamy leki, które ratują ludzkie życie i zdrowie. To misja, która nakłada na nas wielką odpowiedzialność.

Dziś jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem leków do lecznictwa zamkniętego i jedną z największych hurtowni farmaceutycznych.

Naszymi Klientami są farmaceuci, szpitale, jak również firmy produkujące leki. Naszym Partnerom zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wdrożenia leku, jego magazynowania i dystrybucji na polskim rynku.

Korzystając z naszych doświadczeń, doskonalimy funkcjonowanie rynku farmaceutycznego w Polsce, kreując nowe rozwiązania merytoryczne, organizacyjne i prawne.

Mamy nadzieję, że w myśl naszego hasła, możemy być inspiracją dla naszych Partnerów.

Przewiń do profilu firmy