Jeżeli chcesz, aby Spółka wykorzystała Twoje dane osobowe inne niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy (np. wizerunek, numer telefonu, adres e-mail) zawarte w dokumentach aplikacyjnych, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoich dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy przez Johnson Matthey Battery Materials Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla celów niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jeżeli chcesz, aby Spółka skorzystała z podanych przez Ciebie danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson Matthey Battery Materials Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
JOHNSON MATTHEY BATTERY MATERIALS

Specjalista ds. higieny pracy w Dziale BHP

JOHNSON MATTHEY BATTERY MATERIALSO firmie

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie wymagań prawnych i norm branżowych w odniesieniu do higieny przemysłowej i higieny pracy;

  • Doradztwo i wsparcie przy zawieraniu umów dotyczących zdrowia i zagrożeń w miejscu pracy;

  • Zapewnienie zgodności działalności z odpowiednimi przepisami i normami poprzez opracowywanie i wdrażanie planów działań;

  • Współpraca z doradcami, lekarzami, Instytutem Zdrowia i Medycyny Higieny Pracy oraz organami zewnętrznymi w celu zapewnienia najlepszych praktyk i zgodności z prawem krajowym i europejskim;

  • Współpraca z zespołami projektowymi i rozruchowymi w celu skonfigurowania i zapewnienia bezpiecznego przebiegu testów podczas uruchamiania fabryki;

  • Przygotowanie procedur monitorowania i oceny higieny pracy, opracowanych we współpracy z Higienistami Pracy Grupy JM ( monitorowanie narażenia w miejscu pracy, ocena hałasu i wibracji, ocena ergonomiczna, ocena termiczna, cena wentylacji wyciągowej);

  • Wsparcie systemu oceny chemicznej zakładu, analiza ryzyka;

  • Aktywny udział w projektach mających na celu zapewnienie odpowiedniego uwzględnienia kwestii związanych z ochroną środowiska i BHP;

  • Prowadzenie szkoleń ze znajomości środków chemicznych używanych w procesie produkcyjnym, środków ochrony indywidualnej, stresu cieplnego, kampanie uświadamiające na temat zdrowia;

  • Doradztwo w zakresie promieniowania jonizującego i niejonizującego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Chemia, Biotechnologia, Ochrona Środowiska);

  • Min. 2 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym - najlepiej w branży chemicznej. Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej, farmaceutycznej lub petrochemicznej;

  • Certyfikat kompetencji operacyjnych w zakresie higieny przemysłowej lub dążenie do uzyskania tej kwalifikacji;

  • Umiejętność dostarczania innowacyjnych rozwiązań;

  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych, pracy z systemami, danymi oraz analizami statystycznymi;

  • Umiejętność podejmowania decyzji;

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Udział w ciekawym projekcie typu greenfield - budowa nowego zakładu produkcyjnego;

  • Praca w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami;

  • Duże możliwości rozwoju:

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Pozytywna i przyjazna atmosfera;

  • Prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny (PPE).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Johnson Matthey jest światowym liderem w dziedzinie zrównoważonych technologii. Wykorzystujemy naszą wiedzę naukową, aby wraz z naszymi klientami tworzyć rozwiązania, które realnie zmieniają otaczający nas świat. Nasza nauka i badania pomagają uczynić świat czystszym i zdrowszym dziś i dla przyszłych pokoleń. Działamy na rynku od ponad 200 lat, prowadząc działalność w ponad 30 krajach. Wspieramy potrzeby naszych klientów w 43 głównych zakładach produkcyjnych na całym świecie, zapewniając spójność i jakość, gdziekolwiek się znajdują.

Johnson Matthey Battery Materials to firma zajmująca się produkcją zaawansowanych materiałów do akumulatorów pojazdów elektrycznych. Jest firmą o zasięgu globalnym, opartą na materiałoznawstwie i elektrochemii.

Do naszego nowego zakładu produkcyjnego Johnson Matthey Battery Materials w Koninie, poszukujemy Kierownika Zmiany Produkcji, który dołączy do Zespołu Produkcji.

Przewiń do profilu firmy