Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. higieny w hodowli bydła - Account Manager

CID LINESO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Po przeszkoleniu będziesz odpowiedzialny za realizację poniższych zadań.

• Przeprowadzanie audytów w zakresie bioasekuracji na fermach krów mlecznych.

• Doradztwo w zakresie higieny na fermach krów mlecznych.

• Wdrażanie procedur i programów higieny na fermach krów w oparciu o linie produktową CID LINES i ECOLAB

• Doradztwo dla hodowców w zakresie higieny.

• Prowadzenie szkoleń dla hodowców.

• Systematyczna wspólpraca z dystrybutorami polegająca na ich szkoleniu I wspieraniu w pracy terenowej.

• Bliska terenowa wspólpraca z doradcami Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka

• Systematyczna opieka nad klientami przy wsparciu dystrybutorów.

• Uczestnictwo w targach, konferencjach, szkoleniach z zakresu higieny i bioasekuracji.

• Prowadzenie szkoleń i prezentacji podczas spotkań branżowych.

• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w oparciu o linie produktów CID LINES i ECOLAB

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zootechniczne lub weterynaryjne

  • Minimum2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na fermi krów

  • Gotowości do częstych podróży oraz noclegów poza miejscem zamieszkania.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zapewniamy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premie zależne od osiąganych wyników oraz pakiet socjalny: dodatkowa opieka medyczna na wysokim poziomie, profesjonalne szkolenia, nauka języków obcych

  • Oferujemy ciekawą i odpowiedzialną i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zapewniamy wszystkie narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop i inne

  • Wsparcie i pomoc doświadczonego zespołu – pracujesz samodzielnie, ale nie zostajesz sam

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Realizacja zadań na terenie wojwództw: dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego i południowej części województw wielkopolskiego i lubuskiego.