Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. HR

HR SIGMA Katarzyna JaworskaO firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla Klientów z różnorodnych branż,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów oraz budowanie relacji,
  • przygotowywanie rekomendacji kandydatów oraz kontakt z Klientem,
  • udział w ciekawych projektach HR,
  • wsparcie procesu zatrudniania oraz dbałość o prawidłową dokumentację.

Wymagania pracodawcy

  • posiadasz doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych,
  • potrafisz budować i utrzymywać relacje biznesowe,
  • chcesz rozwijać się nie tylko w rekrutacji, ale w całym obszarze HR,
  • jesteś komunikatywny i posiadasz wysoką kulturę osobistą,
  • dobrze czujesz się na samodzielnym stanowisku oraz wykazujesz inicjatywę,
  • potrafisz stosować nieszablonowe podejście i aktywnie poszukujesz rozwiązań.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w centrum miasta w nowoczesnym biurze,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w całym obszarze HR (w przyszłości możliwość awansu na stanowisko HR Business Partner),
  • możliwość współtworzenia i wdrażania nowych rozwiązań oraz narzędzi HR,
  • swobodę działania oraz możliwość samorealizacji zawodowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów pracowniczych,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, w dłuższej perspektywie również samochód służbowy).

HR SIGMA Katarzyna Jaworska

Agencja HR SIGMA w Bielsku - Białej jest nieustannie rozwijającą się firmą, nastawioną na człowieka i jego rozwój. Zajmujemy się pośrednictwem pracy, a także szeroko pojętym doradztwem w zakresie prowadzenia firmy i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnym biurze przy ul. Traugutta.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z nami i uważasz, że posiadasz odpowiednie kompetencje, skontaktuj się z nami! Jesteśmy otwarci na propozycje.

Aktualne oferty pracodawcy
HR/HRSIGMA/04/2022

Specjalista ds. HR, Bielsko-Biała