Specjalista ds. HR

ALDI Polska

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska w obszarze magazynu, sprzedaży i administracji.

  • Publikacja ogłoszeń, weryfikacja aplikacji, przeprowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych.

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień z prowadzonych procesów i projektów rekrutacyjnych.

  • Tworzenie treści dotyczących rekrutacji.

  • Koordynacja procesów związanych z administracją zatrudnienia.

  • Koordynacja procesów onboardingu i offboardingu.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy na rynku pracy.

  • Tworzenie zestawień i raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane studia kierunkowe).

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wymagane doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych w Agencjach Pracy Tymczasowej (rekrutacje masowe).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

  • Obowiązkowość oraz umiejętność organizowania czasu pracy.

  • Pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją

  • Brak okresu próbnego

  • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony

  • Karty przedpłacone do sklepów ALDI

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Zajęcia językowe

  • Konkursy pracownicze

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV.

2

Spotkanie rekrutacyjne – etap I.

3

Spotkanie rekrutacyjne – etap II.

4

Decyzja o współpracy.

5

Wdrożenie.

Pracujemy w trybie hybrydowym

Obecnie, do odwołania, pracujemy w trybie hybrydowym. Do pracy w domu otrzymasz od nas niezbędny sprzęt komputerowy.

Dodatkowe informacje

Użycie męskiej formy gramatycznej przy nazywaniu osób lub funkcji w niniejszym ogłoszeniu nie oznacza różnicowania ze względu na płeć. Przedstawiciele wszystkich płci są traktowani równorzędnie.

ALDI Polska

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Przewiń do profilu firmy