Oferta pracy

Specjalista ds. HR

SPAR

  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja oraz koordynacja projektów rekrutacyjnych dla Centrum Dystrybucyjnego w Czeladzi

  • Współpraca z agencjami pracy

  • Inicjowanie i realizowanie cyklicznych wydarzeń dla Pracowników

  • Organizacja procesu onboardingu

  • Wspieranie działań w zakresie budowania wizerunku pracodawcy

  • Udział w aktualnych projektach HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane psychologia, socjologia lub ZZL)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze HR

  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych

  • Dojrzałość biznesowa i umiejętność myślenia procesowego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • Znajomość pakietu Ms Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełna wyzwań i atrakcyjna praca w przyjaznej atmosferze

  • Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi pracy i doświadczeniu

  • Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Karta multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

SPAR

Z pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki sposób to robimy obejmuje pracę zespołową, indywidualny wkład, zaangażowanie, entuzjazm, odpowiedzialność, innowacyjne podejście, przynależność, przywództwo oraz relacje wzajemnego zaufania.

Obecnie poszukujemy osoby, która z pasją, odwagą i otwartością podejmie wiele ciekawych wyzwań w naszej organizacji. Jeśli rozpoznajesz siebie w tym ogłoszeniu, to bardzo chcemy, abyś już teraz wiedział, że z radością czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy