Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. HR

Port-Service Sp. z o. o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych w tym: analiza i selekcja CV oraz listów motywacyjnych; prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

  • Współpraca z działami wewnętrznymi Firmy oraz Agencjami Pracy Tymczasowej w zakresie pozyskiwania i zatrudniania pracowników

  • Zarządzanie procesami HR w tym: zatrudnienia, szkolenia, rozwiązanie stosunku pracy, zmiany organizacyjne, budowa strategii HR Firmy, planowanie ścieżek kariery i planu rozwoju pracowników, opracowywanie systemów motywacyjnych oraz ich wdrożenie i monitorowanie

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (opcjonalnie)

  • Aktywne wsparcie w sporządzaniu listy płac i dokumentów kadrowo-płacowych

  • Dostarczanie danych do Ewidencji czasu pracy i listy płac

  • Kompletowanie akt pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym Symfonia (opcjonalnie)

  • Zarządzanie i administracja danymi personalnymi

  • Utrzymanie kontaktu z urzędami pracy oraz instytucjami w tym: związanych z zatrudnieniem pracowników z poza Polski, w celu bieżącej kontroli aktualności oświadczeń i zezwoleń dla pracowników zagranicznych

  • Określenie potrzeb szkoleniowych i ich organizacja

  • Wprowadzenie i realizacja zarządzania przez cele

  • Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz związanych z wykonywana pracą

Nasze wymagania

  • Znajomość technik i narzędzi negocjacyjnych

  • Wykształcenie wyższe w zakresie prawa, zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii lub pokrewne

  • Min. 2-letnie doświadczenie w dziale HR jako specjalista / kierownik

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i administracji kadrowo-płacowej

  • Znajomość przepisów Prawa Pracy

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i analityczne

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy

  • Nastawienie na realizację celów

  • Umiejętności tworzenia grafików w systemach zmianowych

  • Znajomość systemów SAGE i pokrewnych - opcjonalnie

To oferujemy

  • Otwartość firmy na inicjatywę, samodzielność, kreowanie nowych pomysłów

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach

  • Dofinansowanie do systemu Benefit: Karta Multisport

  • Bonusy świąteczne (rzeczowe i finansowe)

  • Własne biuro, komputer służbowy, telefon służbowy

  • Przyjazną atmosferę w pracy