Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. HR

Sprint S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Sprint S.A.

Budowlanych 64E

Matarnia

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie Kierownika HR w tworzeniu nowoczesnego działu HR
  • samodzielne prowadzenie spraw pracowniczych – m.in. obsługa systemu informatycznego, sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz zmianami warunków zatrudnienia, nadzór nad aktualnością szkoleń bhp, badań lekarskich
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w dedykowanym obszarze
  • nadzór nad wdrożeniem nowozatrudnionych pracowników
  • budowanie pozytywnych relacji
  • udział w projektach HR – m.in. organizacja wydarzeniach employer - brandingowych, szkoleń i innych działań rozwojowych, budowanie zaangażowania i podnoszenie satysfakcji pracowniczej
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu miękkiego HR
  • doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi wspierającymi zarządzanie HR
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i otwartość w działaniu
  • samodzielność, odpowiedzialność i kreatywne podejście do pracy
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • umiejętność komunikacji z osobami na różnym szczeblu organizacji

To oferujemy

  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, wiele okazji do integracji)
  • dostęp do platformy szkoleniowej Udemy
  • finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport
  • narzędzia pracy
  • 2 dodatkowe dni urlopu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Czujesz, że to oferta dla Ciebie?

SPRINTEM APLIKUJ 😁

Polecaj i zgarniaj bonus 🤑

Więcej na https://sprint.pl/pl/polec-znajomego

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych, ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Z sukcesem realizujemy projekty w takich obszarach jak: smart city, systemy komunikacyjne, bezpieczeństwo i sieci IP, integracja systemów IT oraz systemy teletechniczne, świadcząc usługi projektowe, wdrożeniowe oraz serwisowe.

Nasz zespół to ponad 250 specjalistów w całej Polsce. Posiadamy swoje biura w Gdańsku, Warszawie, Olsztynie i Bydgoszczy.

To ludzie stanowią najważniejszą wartość naszej firmy, tworząc przyjazne miejsce pracy. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom zostaliśmy wyróżnieni tytułem Solidny Pracodawca. Przekonaj się jacy jesteśmy fajni.

Więcej na https://www.sprint.pl/

Specjalista ds. HR, Budowlanych 64E, Matarnia, Gdańsk