Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.O firmie

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 2

Gliwice

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych na świecie dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego specjalizującym się w kuciu i obróbce stali oraz aluminium. Naszymi odbiorcami są wszyscy znani światowi producenci z branży motoryzacyjnej. W co trzecim samochodzie osobowym na świecie znajdują się produkowane przez nas części. W naszych zakładach w Niemczech, Meksyku, Indiach, Chinach, USA oraz w Polsce pracuje obecnie około 5600 pracowników.

Brzmi ciekawie? – jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię do naszego zakładu produkcyjnego w Gliwicach, gdzie czeka na Ciebie stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w procesach rekrutacji, onboardingu, rozwoju personelu
  • Realizacja procesu szkoleń zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami
  • Przygotowanie materiałów do listo płac – RCP, składniki stałe i zmienne, benefity, ewidencje czasu pracy
  • Wsparcie współpracowników w codziennych tematach z zakresu prawa pracy oraz obowiązujących procedur i przepisów
  • Aktualizacja danych kadrowych w systemie SAP HR oraz RCP
  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowej
  • Organizacja imprez pracowniczych

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale HR
  • Znajomość zagadnień prawa pracy oraz programów SAP HR i RCP
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Zadaniowość, doskonała organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Umowa na czas określony (zastępstwo) w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi)
  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej

Hirschvogel Components Poland Sp. z.o.o.,

ul. Jana Gutenberga 2,

44-109 Gliwice, Polska

Hirschvogel Automotive Group

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

.Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy