Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

  • Jana Gutenberga 2, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jana Gutenberga 2

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z kadrą zarządzającą pod kątem projektowania i wdrażania procesów/narzędzi HR, m.in. w zakresie: employer branding, komunikacja wewnętrzna oraz w mediach społecznościowych, CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu, PR wewnętrzny, marketing personalny, badania zaangażowania/satysfakcji;

  • obsługa administracyjno-kadrowa Pracowników i biura HR,

  • współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie kadrowym oraz przy zamknięciu miesiąca (weryfikacja ewidencji czasu pracy, przygotowanie potrąceń z listy płac, opracowanie danych do premii etc.)

  • przygotowywanie raportów i analiz w zakresie wskaźników HR oraz rekomendowanie działań usprawniających,

  • nadzór nad częścią benefitów pracowniczych,

  • zarządzanie projektami wewnętrznymi i międzynarodowymi,

  • wspieranie procesu rekrutacji.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy,

  • doświadczenie we wdrażaniu/projektowaniu narzędzi HR,

  • doświadczenie w pracy w dziale HR zakładzie produkcyjnym,

  • znajomość nowoczesnych rozwiązań w obszarze ZZL,

  • znajomość j. angielskiego (i/lub niemieckiego) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętności interpersonalne: budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz orientacja na potrzeby pracowników;

  • zdolności organizacyjne, analityczne, nastawienie na rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • Pracę w zespole ze swobodną atmosferą, w której dzielimy się wiedzą i działamy w myśl idei „people before numbers”,

  • wdrożenie w strukturę organizacyjną i codzienne wsparcie (onboarding),

  • codziennie ciekawe, różnorodne zadania i wyzwania,

  • rozwój i udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pomiędzy godz. 7 a 9),

  • zaplecze socjalne: „wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne, dofinansowanie paczek dla dzieci, zapomogi,

  • Medicover – finansowany przez pracodawcę,

  • ubezpieczenie grupowe (na preferencyjnych warunkach finansowane przez Pracownika),

  • MultiSport – pokrywasz tylko 40% wartości karty

  • dofinansowanie stołówki pracowniczej (160zł miesięcznie) i maszyn vendingowych (15zł miesięcznie),

  • świeże owoce dostarczane do firmy raz w tygodniu,

  • możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego na koszt pracodawcy,

  • program poleceń pracowniczych – premia 1000zł,

  • bon do Smyka z okazji urodzenia się dziecka,

  • świętowanie urodzin – upominek + 2 godz. urlopu płatnego,

  • nagradzanie pomysłów pracowniczych – bony Sodexo lub nagrody rzeczowe,

  • podwójne wejściówki na koncerty w regionie, np. w Spodku w Katowicach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie karty Multisport

Hirschvogel Automotive Group zalicza się do największych producentów stalowych oraz aluminiowych części kutych. Ponad 4000 pracowników w ośmiu zakładach na całym świecie wytwarza części kute i komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego i jego dostawców.

W naszej fabryce w Gliwicach ponad 200 pracowników produkuje części dla branży automotive z wykorzystaniem najnowszych technologii w dziedzinie kucia na ciepło.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany pracą w nowoczesnej, rozwijającej się firmie? Wyślij aplikację on-line jeszcze dziś za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Hirschvogel Components Poland Sp. z.o.o.

ul. Jana Gutenberga 2

44-109 Gliwice, Polska

Hirschvogel Automotive Group