Oferta pracy

Specjalista ds. HR - HR Bussines Partner

Lisner Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. O firmie

  • Strzeszyńska 38/42, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lisner Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Strzeszyńska 38/42

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości bieżącego serwisu dla kadry kierowniczej i pracowników w zakresie spraw związanych z szeroko pojętym obszarem zarządzania zasobami ludzkimi

  • Udział w realizowanych w organizacji projektach HR

  • Współuczestnictwo w zakresie kreowania rozwiązań mających na celu rozwój procesów HR

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Współkoordynowanie zadań związanych z RODO

  • Współudział w realizacji przyjętej przez firmę polityki szkoleniowej

  • Wspieranie procesu komunikacji wewnątrz firmy

  • Koordynacja programów stażowych i praktyk studenckich

  • Współpraca z Działem Kadr i Płac w celu zapewnienia sprawnego procesu zatrudniania, przeszeregowywania i zwalniania pracowników

  • Realizacja prac o charakterze administracyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe: ZZL, psychologia lub pokrewne)

  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w organizacji o dużym rozmiarze

  • Doświadczenie w zakresie realizacji projektów HR o tematyce wykraczającej poza zagadnienia związane z rekrutacją i selekcją pracowników będzie istotnym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Ogólna orientacja i znajomość zagadnień związanych ze stosowaniem nowoczesnych rozwiązań i narzędzi HR w organizacjach

  • Silna orientacji zadaniowa i umiejętność poszukiwania informacji

  • Samodzielność i gotowość do brania na siebie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa, kursy językowe Berlitz, bonus na święta, ubezpieczenie na życie)

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na róznorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy