Oferta pracy

Specjalista ds. HR/ HR Generalist

ZENTIVA POLSKA SP. Z O.OO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna i kompleksowa realizacja procesów i projektów HR;

  • Wsparcie menedżerów i pracowników w bieżących sprawach z zakresu HR;

  • Badanie potrzeb szkoleniowych oraz współpraca w realizacji polityki szkoleniowej;

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR;

  • Przygotowywanie raportów i analiza danych;

  • Obsługa wewnętrznych systemów korporacyjnych;

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR;

  • Tworzenie i aktualizacja regulaminów, procedur;

  • Zarządzanie danymi i dokumentami pracowniczymi zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Wsparcie komunikacji wewnętrznej w obszarze HR.

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia w pracy w dziale personalnym na stanowisku specjalista ds. HR/HR Generalist;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w projektach korporacyjnych

  • Wiedza z obszaru HR;

  • Znajomość prawa pracy;

  • Znajomość programów MS Office na poziomie zaawansowanym;

  • Znajomość systemów HR (mile widziany Workday i SAP)

  • Wyższe wykształcenie;

  • Proaktywna postawa, chęć rozwoju, zdolności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • Wyjątkowi ludzie

  • Przejrzyste zasady i wartości

  • Profesjonalne szkolenia

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Odpowiednie narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

  • Opieka medyczna LuxMed

  • Karta Multisport

  • Świadczenia socjalne

  • PPE (Pracowniczy Program Emerytalny)

  • Oferta kulturalna

  • Ścieżki karier

  • Ubezpieczenie grupowe NNW i dobrowolne na życie

ZENTIVA POLSKA SP. Z O.O

Zentiva jest wiodącą europejską firmą farmaceutyczną, której korzenie sięgają XV wieku. Dysponuje bogatą ofert leków generycznych oraz OTC, zapewniając dostęp do produktów leczniczych w kilkunastu kluczowych obszarach terapeutycznych. Z siedzibą główną w Pradze, swoim zasięgiem obejmuje kilkadziesiąt rynków i zatrudnia ponad 4 tysiące pracowników.

Misją Zentivy jest umożliwianie pacjentom stałego dostępu do przystępnych cenowo, bezpiecznych, skutecznych, wysokiej jakości leków. Zakłady produkcyjne firmy w Pradze, Bukareszcie i Ankleshwar działają zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, współpracują z partnerami, produkując i dystrybuując ponad 13 mld tabletek rocznie.

W Polsce Zentiva jest obecna od 2003 roku, będąc zaufanym partnerem pacjentów, środowisk medycznych i całego rynku farmaceutycznego. Obszary terapeutyczne firmy obejmują m.in. choroby sercowo-naczyniowe, choroby ośrodkowego układu nerwowego, choroby układu pokarmowego, choroby układu oddechowego, leki przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz choroby układu moczowego.

Grupa Zentiva w Polsce liczy ponad 300 osób zatrudnionych w dwóch spółkach: Zentiva Polska Sp. z o.o. oraz Alvogen Pharma Sp. z o.o. Naszym pracownikom zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju zawodowego w wielu obszarach naszej działalności i zaangażowania w bardzo ciekawe projekty biznesowe oraz doskonałą atmosferę pracy.

Więcej informacji o firmie na www.zentiva.pl.

Przewiń do profilu firmy