Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR i Administracji

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HELGESEN – PRODUCENT ZBIORNIKÓW HYDRAULICZNYCH

    HELGESEN jest amerykańską firmą posiadającą fabryki w USA, Brazylii i Chinach, z jedyną europejską siedzibą w Bydgoszczy. Projektujemy oraz produkujemy wysoko wyspecjalizowane zbiorniki hydrauliczne dla największych i najbardziej znanych na świecie producentów maszyn i urządzeń, działających w branżach: przemysłowej, budowlanej, wydobywczej, motoryzacyjnej, rolniczej, takich jak: CAT, JCB, Volvo, JLG, HAMM, CNH czy John Deere.

    Jeśli szukasz pracy w stabilnej, rozwijającej się organizacji dbającej o swoich Pracowników, chcesz poszerzyć swoje umiejętności oraz zdobyć doświadczenie w firmie o najwyższych standardach - DOŁĄCZ DO NAS !

    W związku z bardzo dynamicznym rozwojem, pozyskiwaniem nowych Klientów, rynków oraz projektów, poszukujemy współpracowników do naszego zespołu na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • Monitorowanie rynku pracy w celu pozyskiwania wysokiej klasy specjalistów
    • Wspomaganie procesów rekrutacyjnych
    • Zarządzanie procesem zatrudniania nowych pracowników
    • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją
    • Obsługa korespondencji
    • Przygotowanie zestawień, raportów, prezentacji na potrzeby zarządu
    • Zarządzanie zakupami nieprodukcyjnymi
    • Współpraca z dostawcami towarów i usług nieprodukcyjnych
    • Zabezpieczenie wizyt klientów
    • Wsparcie / uczestnictwo w audytach ISO / 6S

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Dobrą umiejętność obsługi komputera i pakietu Office (Excel, Word)
    • Zdolność podejmowania decyzji oraz wyznaczania priorytetów
    • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
    • Kreatywność
    • Umiejętność organizacji czasu pracy
    • Odpowiedzialność, systematyczność oraz zaangażowanie
    • Dotrzymywanie terminów

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Przyjazny program wdrażania nowych pracowników
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery
    • Ciągłe szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji
    • Stawkę adekwatną do posiadanych kompetencji
    • Prywatną opiekę medyczną – LUX MED
    • Kartę Multi Sport
    • Ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane naszą ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny), w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )