Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR i Administracji

SKAMOL POLSKA SP. Z O.O.

  • Północna 18A, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Północna 18A

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z wymogami przepisów

  • Przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy

  • Wsparcie rekrutacji i wdrożenia nowych pracowników

  • Obsługa systemu kadrowego

  • Monitorowanie urlopów, absencji chorobowych

  • Ścisła współpraca ze Specjalistą ds. Płac w zakresie naliczania wynagrodzeń

  • Udział w realizacji projektów Grupy i standaryzacji procesów HR

  • Administracja biurowa - zamawianie materiałów, obsługa korespondencji

  • Bieżące wsparcie kierowników i pracowników w sprawach personalnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w średniej wielkości organizacji

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

  • Język angielski - komunikatywny w mowie i piśmie

  • Proaktywność w działaniu

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na zastępstwo (na ok. 1,5 roku) na pełny etat lub 3/4 etatu

  • Dynamiczną prace pełną wyzwań i możliwości rozwoju

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych - szczegóły poniżej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • obiady pracownicze

  • premia frekwencyjna

Skamol to międzynarodowa firma produkująca systemy izolacji technicznej znajdujące szerokie zastosowanie w budownictwie oraz przemyśle.

Przewiń do profilu firmy