Oferta pracy

Specjalista ds. HR i Administracji

WORKLIFE POLSKA sp. z o.o. Sp. k.O firmie

3 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Grunwaldzka 19
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WORKLIFE POLSKA sp. z o.o. Sp. k.

Grunwaldzka 19

Poznań

Worklife Polska jest firmą rekrutacyjną i agencją pracy tymczasowej. Firma została założona przez trzech ekspertów z branży HR, którzy przez ostatnie 9 lat zajmowali się budowaniem i rozwojem procesu dostarczania personelu ze Wschodu, głównie Ukrainy. Dbamy o dobór efektywnych rozwiązań dla naszych klientów. Zdobyte dotychczas doświadczenie wykorzystujemy do wdrażania najwyższych standardów obsługi klientów. Nie mniej uwagi poświęcamy kandydatom, których rekrutujemy do pracy w Polsce. Jesteśmy dynamicznym i młodym zespołem z własnym zapleczem rekrutacyjnym oraz biurami na Ukrainie i w Polsce.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowo - płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy i kodeksu cywilnego,
  • Wprowadzanie danych do systemu HR-owego,
  • Kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy cywilnoprawne, ewidencja czasu pracy),
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących zatrudnienia, w tym na potrzeby zewnętrznych klientów,
  • Obsługa procesów związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Administracja biura (obsługa korespondencji, zamawianie materiałów biurowych),
  • Prowadzenie archiwum Akt Osobowych, archiwizowanie dokumentów pracowniczych,
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku – min. 1 rok,
  • Praktycznej umiejętności obsługi procesów kadrowych oraz legalizacyjnych,
  • Znajomości programów kadrowo-płacowych,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Komunikatywności, samodzielności, rzetelności, dokładności, terminowości i bardzo dobrej organizacji pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w agencji pracy tymczasowej,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość programów HRAppka, Płatnik.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w międzynarodowych strukturach firmy,
  • Możliwość stałego podnoszenia zawodowych kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Solidnego wsparcia we wdrożeniu się w obowiązki,
  • Pracy w zespole przyjaznych i otwartych osób.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy