Oferta pracy

Specjalista ds. HR i Administracji

GES POLAND sp. z o.o.O firmie

GES POLAND sp. z o.o.

Kupiecka 19/6

Zielona Góra

Sustainalytics jest wiodącym niezależnym dostawcą badań środowiskowych, społecznych i zarządzania (ESG) od 25 lat. Nasze spostrzeżenia są wykorzystywane przez klientów do podejmowania bardziej świadomych decyzji inwestycyjnych, współpracy z firmami w odniesieniu do ich działalności biznesowej i wprowadzania zmian.
Sustainalytics to rozwijająca się organizacja zatrudniająca ponad 700 pracowników w 17 lokalizacjach na całym świecie. Posiadamy elastyczną i wspierającą kulturę pracy. Umożliwiamy naszym pracownikom szybki rozwój w międzynarodowym środowisku pracy.

Więcej o nas na: www.sustainalytics.com

SPECJALISTA DS. HR I ADMINISTRACJI

Opis stanowiska

Specjalista ds. HR i Administracji raportuje bezpośrednio do HR Managera.

Z uwagi na obecną sytuację, możliwe jest rozpoczęcie pracy w trybie zdalnym, z późniejszą kontynuacją w naszym biurze w Zielonej Górze.

Na stanowisku Specjalisty ds. HR i Administracji będziesz:

  • Wspierać procesy administracji kadrowej - utrzymywać i aktualizuować akta osobowe, wewnętrzne systemy HR, nadzorować obieg dokumentów dla wewnętrznych procesów i polityk kadrowo-finansowych.
  • Wspierać wdrażanie i administrowanie świadczeniami pracowniczymi, w tym proces comiesięcznego zwrotu kosztów.
  • Koordynować kalendarz rozmów rekrutacyjnych (online oraz bezpośrednich).
  • Dbać o wewnętrzne procedury z zakresu BHP.
  • Współpracować z partnerami zewnętrznymi w zakresie administracyjnym: płace, BHP, usługi medyczne, usługi ubezpieczenia grupowego i inne.
  • Skutecznie i aktywnie współpracować z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi, aby zapewnić i przyczynić się do bezpiecznego, pozytywnego, zrównoważonego i przyjemnego środowiska biurowego.
  • Organizować sesje zaangażowania pracowników i aktywnie dbać dobrą współpracę między zespołami.
  • Działać jako łącznik z globalnymi biurami HR i operacyjnymi, partnerować w globalnych projektach i inicjatywach.
  • Odbierać połączenia (przychodzące) oraz pocztę (przychodzącą i wychodzącą).
  • Dbać o prawidłowe funkcjonowanie biura, monitorować i uzupełniać niezbędne zasoby, odpowiadać na zapytania i potrzeby pracowników w kwestiach administracyjnych i operacyjnych.
  • Koordynować kalendarz lokalnych wydarzeń firmowych.

WYMAGANIA

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w obszarze administracji personalnej – minimum 2 lata.
  • Znajomość zagadnień z obszaru BHP.
  • Wysoki poziom etyki pracy, dyskrecja, umiejętność pracy z informacjami poufnymi.
  • Skrupulatność.
  • Zgodność z misją, wizją i wartościami Sustainalytics.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Zaradność i elastyczność; otwartość na zmiany.
  • Praktyczna znajomość obsługi programów: Microsoft Word, Outlook, PowerPoint i Excel.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Dofinansowanie do wyposażenia domowego stanowiska pracy.
  • Indywidualny budżet szkoleniowy do wykorzystania w celu rozwoju zawodowego (certyfikaty, konferencje, kursy).
  • Dostęp do platform edukacyjnych: Udemy, LinkedIn Learning.
  • Pakiet opieki medycznej finansowany w całości przez pracodawcę.
  • Ubezpieczenie na życie finansowane w całości przez pracodawcę.
  • Dofinansowanie do karty FitSport lub alternatywnie – wybranej aktywności sportowej.
  • Dofinansowanie kosztów transportu miejskiego.
  • Bonus roczny, uzależniony od osiągniętych wyników.
  • Dodatek urlopowy "grusza".
  • Wsparcie w relokacji - jeżeli będzie potrzebne.
  • Atrakcyjne dofinansowanie do okularów lub szkieł kontaktowych.
  • 2,5 dodatkowych dni urlopu w roku na działalność wolontariacką.
  • 2 dodatkowe dni urlopu w roku na naukę.
  • Ciekawe opcje rozwoju kariery na innowacyjnym rynku
  • Dynamiczne, profesjonalne, elastyczne i przyjazne środowisko pracy przy ścisłej współpracy z międzynarodowymi zespołami.
  • Pyszna kawa i herbata w naszym klimatycznym biurze w centrum Zielonej Góry - obszar Starego Rynku.
  • Imprezy sezonowe i wiele wewnętrznych inicjatyw.

Twoja prywatność w kontakcie z Sustainalytics jest jednym z naszych priorytetów. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak przetwarzamy dane osobowe, które nam przekazujesz podczas procesu rekrutacji.

Proces rekrutacji

Zgodnie z naszymi ciągłymi wysiłkami na rzecz reprezentowania różnorodności społecznej, gorąco zachęcamy do aplikowania osoby z różnych grup.

Sustainalytics dziękuje za zainteresowanie wszystkim kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy sie jedynie z wybranmymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy