Oferta pracy

Specjalista ds. HR i Employer Brandingu

nazwa.plO firmie

Rekrutacja zdalna

nazwa.pl

Mieczysława Medweckiego 17

Kraków

nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

 Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1.000.000 Klientów, rejestrując ponad 4.000.000 domen i uruchamiając ponad 500.000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. W 2019 roku spółka została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski, polegającej na prowadzeniu autorytatywnego serwera DNS.

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient-usługodawca.

Opis oferty

Szukamy energicznej osoby z głową pełną pomysłów, która wesprze działania naszego zespołu HR. Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenie w obszarze HR / EB, potrafisz inicjować i koordynować działania, a do tego cechuje Cię nieszablonowe myślenie - dołącz do naszego zespołu!

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez indywidualne szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach i szkoleniach
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • zniżki na usługi nazwa.pl oraz pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
  • komfortową lokalizację biura w Czyżynach

PROFIL KANDYDATA:

  • posiadasz min 1 rok doświadczenia w obszarze HR i/lub EB
  • cechuje Cię kreatywność i doskonałe umiejętności organizacyjne
  • jesteś samodzielny/a i szybko się uczysz
  • potrafisz organizować swoją pracę, planować i wyznaczać cele i priorytety
  • swobodnie posługujesz się MS Office, w szczególności MS Excel i PowerPoint
  • potrafisz działać efektywnie pod presją czasu
  • jesteś dyspozycyjny/a, pro aktywny/a i nastawiony/a na działanie

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • prowadzenie procesu onboardingu i offboardingu
  • planowanie i nadzór nad realizacją szkoleń wewnętrznych
  • administrowanie benefitami oraz współpraca z zewnętrznymi partnerami
  • nadzór i realizacja bieżącej komunikacji wewnętrznej
  • generowanie i realizacja pomysłów i koncepcji na inicjatywy wewnętrzne i zewnętrzne
  • udział w innych projektach Employer Brandingowych realizowanych przez zespół HR
Podoba Ci się taka perspektywa? Aplikuj!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online dostępnej po kliknięciu w przycisk APLIKUJ. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy