Specjalista ds. HR i Etyki

Media Expert

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o przestrzeganie wewnętrznych standardów etycznych i dobrych praktyk zarządzania

  • indywidualne sprawy pracownicze - jesteś osobą, do której w pierwszej linii mogą się zwrócić

  • udzielanie wsparcia pracownikom wg potrzeb

  • diagnozowanie i opiniowanie sytuacji zewnętrznej i wewnętrznej pod kątem zgodności ze standardami firmy

  • kształtowanie kultury organizacji

  • udzielanie konsultacji i działalność edukacyjną w tym zakresie

  • współdziałanie w realizacji ogólnofirmowych procesów HR m.in. szkolenia, rozmowy roczne, badanie satysfakcji pracowników, badanie 360 itp.

  • opracowywanie raportów wewnętrznych, formułowanie samodzielnych rekomendacji oraz monitorowanie sposobu ich wdrażania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie psychologii, socjologii, HR

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność budowania i podtrzymywania dobrych relacji personalnych

  • wyskoki poziom zdolności analitycznych i organizacyjnych

  • rzetelne i skrupulatne podejście do wykonywania powierzonych zadań

  • gotowość do pracy w terenie (obszar północno-wschodniej Polski)

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w obszarze biznesowym/z klientami biznesowymi

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • cenne doświadczenie w firmie będącej liderem na rynku RTV/AGD/IT

  • dużą samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za istotne procesy w firmie

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia świąteczna

  • pomoc/opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • nagrody jubileuszowe

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy