Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR i PR

  • Rzeszów, Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Podstawą i najmocniejszym fundamentem sukcesu naszej firmy są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.
    Miejsce pracy Zaczernie k. Rzeszowa

    Zakres obowiązków:

    • samodzielne prowadzenie wymagających projektów rekrutacyjnych w nowoczesnych kanałach rekrutacyjnych
    • kompleksowe tworzenie kampanii rekrutacyjnych w Social Media
    • prowadzenie rekrutacji metodą Direct Search
    • wdrażanie nowych pracowników do organizacji
    • współtworzenie procesów on-boardingowych i off-boardingowych w organizacji
    • współtworzenie programów szkoleniowo-rozwojowych
    • zarządzanie kompetencjami i talentami w organizacji
    • współudział w tworzeniu systemów motywacyjnych
    • wspieranie biznesu w ramach zarządzania zmianą
    • budowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz firmy
    • organizacja eventów employer brandingowych
    • współtworzenie wewnętrznych systemów komunikacji i wymiany informacji
    • tworzenie kontentu w ramach uczestniczenia w projektach HR-owych, marketingowych i PR-owych

    Poszukiwane kompetencje:

    • kilkuletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego prowadzenia projektów rekrutacyjnych (w tym także w obszarze IT, e-marketingu, wyższych stanowisk managerskich)
    • samodzielność w koordynacji całego procesu rekrutacji i selekcji kandydatów
    • znajomość nowoczesnych kanałów wyszukiwania kandydatów do pracy
    • umiejętność dobierania skutecznych kanałów rekrutacyjnych
    • umiejętność copywritingu w ramach działań employer brandingowych i rekrutacyjnych, skierowanych do różnych grup zawodowych i pokoleniowych
      (X, Y, Z)
    • bardzo dobra obsługa komputera i programu Thunderbird / Outlook
    • umiejętność wyszukiwania rozwiązań poprawiających efektywność działań
    • zaangażowanie, pozytywne nastawienie, chęć rozwoju zawodowego
    • dokładność, precyzyjność, mulitizadaniowość
    • mile widziana wiedza z zakresu zarządzania projektami
    • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
    • udział w licznych i zróżnicowanych projektach HR-owych
    • możliwość realizowania własnych autorskich pomysłów HR-owych
    • ogromna możliwość rozwoju zawodowego
    • dużą swobodę w działaniu wynikającą z jasności celu i zaufania przełożonych
    • możliwość dołączenia do programu MultiSport, ubezpieczeń grupowych
    • możliwość korzystania z kursów językowych, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • elastyczne godziny pracy
    • praca stacjonarna w Zaczerniu k. Rzeszowa
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.