Oferta pracy

Specjalista ds. HR i Rekrutacji

DIGITREE GROUP SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych,

  • poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych narzędzi rekrutacyjnych tj. portale profesjonalne i media społecznościowe,

  • udział w wydarzeniach branżowych,

  • doskonalenie metod rekrutacyjnych i poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • udział w projektach rozwojowych z zakresu miękkiego HR (tworzenie ścieżek karier, employer branding itp.),

  • koordynowanie procesów onbaordingowych,

  • organizowanie szkoleń,

  • administrowanie benefitami.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w dziale HR,

  • mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu psychologii lub zarządzania zasobami ludzkimi,

  • nieszablonowe podejście do procesów rekrutacji, kreatywność i konsekwentne dążenie do korzystania z najlepszych praktyk HR,

  • duża samodzielność i proaktywność,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacji oraz łatwość budowania relacji,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • chęć pracy w dynamicznej i bardzo rozwojowej branży,

  • poczucie humoru - mile widziane :-)

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym środowisku ukierunkowaną na rozwój w zakresie nowych technologii i branży e-marketingu

  • pakiet benefitów: kartę, sportową, prywatną opiekę medyczną, a także ubezpieczenia grupowe

  • możliwość udziału w szkoleniach i warsztatach

  • dostęp do naszego know how - chętnie dzielimy się wiedzą i wprowadzimy Cię w nasz świat digitalu

  • luźną i swobodną atmosferę, integracyjne grille oraz spotkania (w miarę możliwości)

  • pracę zdalną, lub stacjonarną (Rybnik, Warszawa)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

DIGITREE GROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Jesteśmy spółką technologiczną, która swoimi rozwiązaniami wspiera działy marketingu w ich codziennym działaniu. Nasze projekty stanowią odpowiedź na potrzeby Klientów związane z precyzyjną komunikacją oraz sprzedażą ich produktów i usług. Wchodzimy w skład Grupy Kapitałowej Digitree Group.

Obecnie poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko: Analityk systemów IT

Zależy nam na osobach o wyjątkowych umiejętnościach, doświadczeniu i otwartym umyśle, którzy – jako pracownicy Digitree Group – mogą korzystać z szerokiego pakietu benefitów oraz wsparcia w dążeniu do nabycia nowych kompetencji. Jeśli chcesz być częścią szybko rozwijającej się firmy z ugruntowaną pozycją na rynku – aplikuj!

Przewiń do profilu firmy