Specjalista ds. HR i rekrutacji / HR & Recruitment Specialist

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 0009 000 brutto / mies.
  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją materiałów marketingowych poszukujemy Specjalista ds. HR i rekrutacji / HR & Recruitment Specialist.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • Udział i współprowadzenie firmowych procesów HR (onboarding, szkolenia, oceny pracownicze),

  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz z zakresu prowadzonych działań,

  • Bieżąca współpraca z HR Managerem w prowadzeniu firmowych projektów HR.

Wymagania pracodawcy

  • Min. roczne doświadczenie w obszarze HR,

  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Zainteresowanie tematyką HR oraz znajomość nowoczesnych narzędzi HR,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i inicjatywa przy realizacji projektów.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Human Resources,

  • Praca w międzynarodowym, kreatywnym środowisku,

  • Program adaptacyjny dla nowych pracowników,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenia na życie, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy oraz lekcje języków obcych,

  • Służbowe narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie