Specjalista ds. HR i rekrutacji

OpenGift.pl

  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 26 maj 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

OpenGift.pl

Naramowicka 266C

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska wszystkich szczebli,

  • poszukiwanie nowych źródeł dotarcia do kandydatów,

  • wdrażanie nowych pracowników w życie firmy (onboarding pracowniczy),

  • przygotowywanie raportów uwzględniających bieżące wskaźniki HR,

  • prowadzenie lub udział w projektach z obszaru HR,

  • bieżące wsparcie osób z działu administracyjno-personalnego.

Nasze wymagania

  • min. 4 lata w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji wszystkich szczebli,

  • wykształcenie wyższe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi i pokrewne),

  • znajomość nowoczesnych narzędzi HR,

  • komunikatywność.

Mile widziane

  • znajomość j.angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów,

  • możliwość rozwoju w obrębie działu oraz w pozostałych strukturach organizacji,

  • stabilne godziny pracy - 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku,

  • szkolenia specjalistyczne oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach i targach branżowych,

  • dostęp do karty Multisport dla pracownika i rodziny,

  • rabaty pracownicze na nasze produkty i usługi,

  • wyjścia integracyjne,

  • przyjazną atmosferę, o którą dbamy rozlosowując bilety do kina, świętując urodziny

  • pracowników, obchodząc nietypowe święta np. dzień Owoców oraz włączając się w akcje tj. Szlachetna Paczka.

  • Benefity

  • Karta Multisport

  • Premia

  • Ubezpieczenie na życie

  • Rabaty pracownicze

  • Integracje, zabawy

  • Świętowanie urodzin

  • Prezenty na święta

OpenGift.pl

OpenGift to spółka działająca w branży reklamowej, jak dystrybutor gadżetów reklamowych i upominków firmowych. Działamy na rynku od 16 lat i wciąż poszerzamy naszą ofertę oraz zespół - obecnie to ponad 80 pracowników. Charakteryzuje nas duża dynamika działania, rodzinna atmosfera i ciągła chęć rozwoju. Obecnie generujemy w Polsce największy przychód w segmencie dystrybucji gadżetów reklamowych do klientów końcowych oraz wyróżniamy się najnowocześniejszym systemem e-commerce w Europie Środkowej.

Przewiń do profilu firmy