Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR i wsparcia zespołów

Intelligent Solutions Polska sp. z o.o. sp. komandytowa O firmie

  • Podwale 1
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Intelligent Solutions Polska sp. z o.o. sp. komandytowa

Podwale 1

Wrocław

www.intelligentsolutions.pl

Lider wśród firm doradczych w energetyce, Partner największych marek i dostawca najskuteczniejszych rozwiązań w branży energetycznej, realizując projekt ultranowoczesnego zarządzania energetyką potrzebuje Twojej pomocy w rozwoju!

Ponieważ dla nas aktualna sytuacja rynkowa to gigantyczna szansa, potrzebujemy skutecznej osoby na stanowisku:

Opis stanowiska:

Zależy nam, aby do naszego zespołu dołączyła osoba mająca minimum 2-letnie doświadczenie w rekrutacjach [ szczególnie docenimy doświadczenie w rekrutacjach na stanowiska w obszarze sprzedaży aktywnej i/lub tworzenie grup sprzedażowych ], gotowa prowadzić je samodzielnie.

Chcemy, aby Specjalista ds. Rekrutacji realizował swoje zadania w sposób kompleksowy.

Rekrutacje w naszym dziale to główna, ale nie jedyna część obowiązków. Łączymy rekrutacje z wprowadzaniem nowych członków zespołu w zakamarki współpracy, w tym prowadzenie szkoleń podstawowych oraz realizację zadań wspierających poszczególne zespoły.

U nas dzieje się naprawdę wiele!

Wymagania:

Pożądane jest by nasz Specjalista Rekrutacji i wsparcia zespołów miał zacięcie i praktyczne umiejętności o social mediach i employer brandingu.

Oferujemy:

  • pracę w stale rozwijającej się firmie o wysokich standardach obsługi klienta
  • stanowisko w doświadczonym zespole i przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę na nowoczesnych, wysoko pozycjonowanych nieruchomościach
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na cały etat
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w dogodnej lokalizacji w centrum miasta

Ogłoszenie archiwalne