Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jelenia Góra, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. HRNumer ref.: Miejsce pracy: Radomierz
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w 10 krajach na 4 kontynentach.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej Góry to jeden z zakładów produkcyjnych grupy, zatrudniający ponad 1450 pracowników.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne i rozwojowe zadania na stanowisku pracy,
  • nowoczesne narzędzia pracy m. in. SAP Success Factors,
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie zimowe oraz comiesięczne dofinansowanie do żłobków / przedszkoli dzieci pracowników, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej),

GłÓwne zadania na stanowisku:

  • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej
  • organizowanie i monitorowanie procesu wdrożenia nowych pracowników,
  • wsparcie procesu oceny rocznej pracowników i kierowników
  • prowadzenie statystyk personalnych, przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji,
  • koordynowanie i obsługa administracyjna świadczeń pracowniczych w zakresie ZFŚS oraz innych benefitów,
  • bieżąca obsługa pracowników,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi),
  • doświadczenia w pracy w dziale personalnym w firmie produkcyjnej,
  • znajomości prawa pracy,
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • doświadczenia w pracy z oprogramowaniem do zarządzania zasobami ludzkimi
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel)
  • inicjatywy, zaangażowana, bardzo dobrej organizacji pracy,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności,
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv klikając przycisk Aplikuj,
w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy