Oferta pracy

Specjalista ds. HR (K/M)

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Szparagowa 10, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Szparagowa 10

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska wszystkich szczebli dbając o pozytywny candidate experience;

  • Koordynowanie procesu onboardingu i adaptacji nowych pracowników;

  • Koordynowanie procesu wyjścia pracownika z organizacji, weryfikacja przyczyn odejść;

  • Inicjowanie i realizacja działań z zakresu Employer Branding i komunikacji wewnętrznej;

  • Opieka nad zakładką Kariera oraz Profilem Pracodawcy;

  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk, metod i narzędzi z zakresu HR;

  • Raportowanie i analiza wskaźników HR;

  • Udział w projektach z obszaru miękkiego HR.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie pracy w dziale HR na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w rekrutacjach metodą direct search oraz chęć prowadzenia poszukiwań również metodą bezpośrednią;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ZZL, psychologia lub pokrewne);

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Podstawowa znajomość prawa pracy;

  • Samodzielność, inicjatywa, entuzjazm;

  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność budowania dobrych relacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy;

  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego;

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

Przewiń do profilu firmy