Oferta pracy

Specjalista ds. HR (k/m)

Westwing.pl

5 0006 500 brutto / mies.
  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne – od analizy potrzeb do złożenia oferty

  • Dbanie o pozytywny candidate experience – stały kontakt z kandydatami, zbieranie ich opinii po procesie

  • Koordynacja procesu onboardingu nowych osób (kontakt z pracownikami, komunikacja, zarządzanie systemem onboardingowym, ustalanie harmonogramu spotkań, zbieranie feedbacku)

  • Budowanie dobrych relacji z managerami i wspieranie w sprawach personalnych dotyczących ich działu

  • Uczestniczenie w procesie offboardingu – przeprowadzanie exit interview

  • Przygotowywanie komunikacji wewnętrznej

  • Sporadyczne przygotowywanie zestawień, raportów

  • Wsparcie zespołu w pozostałych projektach HR-owych

Nasze wymagania

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w obszarze HR (w tym samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych)

  • Znajomość metod selekcji i rekrutacji

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2+) – współpracujemy z centralą w Monachium oraz komunikujemy się z kandydatami i pracownikami

  • Nastawienie na budowanie partnerskich relacji z managerami i zrozumienie biznesu

  • Komunikatywność, otwartość w kontaktach z innymi

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań

  • Znajomość podstawowych zagadnień prawa pracy i ich praktycznego zastosowania

  • Znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z platformą Canva

  • Poczucie humoru i dystans do siebie :)

To oferujemy

  • Fantastyczny, wspierający się wzajemnie zespół

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji poprzez udział w różnorodnych projektach i współpracę z biznesem

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po trzech miesiącach okresu próbnego

  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy oraz codzienną dawkę pozytywnej energii

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, zniżki pracownicze, ubezpieczenie grupowe)

  • Ciekawą pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze

  • Udział w wydarzeniach integracyjnych oraz zajęciach sportowych organizowanych przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Westwing.pl

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy