Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR kadry-płace

International Automotive Components Polska Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie administracji kadrowej (obsługa procesów zatrudniania, prowadzenie akt personalnych oraz innych dokumentów związanych z trwaniem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy); ewidencja danych kadrowych

  • Przygotowywanie danych do listy płac, współpraca z dostawcą usług płacowych

  • Bieżąca obsługa pracowników

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i analiz

  • Wdrożenie nowych pracowników do firmy, wsparcie procesu adaptacji

  • Udział w innych projektach i inicjatywach HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe

  • Doświadczenie w prowadzeniu administracji personalnej

  • Praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Doświadczenie w pracy z Klientem wewnętrznym

  • Doskonałe zdolności interpersonalne oraz budowania relacji

  • Nastawienie na generowanie rozwiązań, zaangażowane i zorientowane na rozwijanie wiedzy i umiejętności

  • Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków)

  • Możliwość rozwoju, współuczestniczenie w rozwoju zakładu, wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

W firmie IAC liczy się dla nas wnętrze. Ponad 160 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym plasuje nas na czele branży. Elementy wnętrz samochodowych, produkowane przez IAC powodują, że samochody w nie wyposażone są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Przewiń do profilu firmy