Oferta pracy

Specjalista ds. HR

ZPUE S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Kluczowe zadania:

  • Rekrutacja pracowników-przygotowanie ofert pracy, kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych;
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami rekrutacyjnymi;
  • Zawieranie umów z pracownikami na podstawie kodeksu pracy;
  • Sporządzanie innych dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (zaświadczeń, aneksów, wypowiedzeń, porozumień, świadectw pracy)
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników;
  • Ewidencja czasu pracy oraz rozliczanie urlopów pracowniczych;
  • Śledzenie i monitorowanie zmian przepisów Kodeksu Pracy;
  • Prowadzenie zakładowego archiwum pracowniczego.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na tożsamym lub podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy;
  • Umiejętność pracy w programie SAP;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;
  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;
  • Wsparcie we wdrożeniu.
Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy