Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

DGE Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla,

  • Przygotowywanie i aktualizacja zakresów obowiązków na różne stanowiska,

  • Dbałość o poprawny obieg, terminowość i aktualność dokumentacji HR,

  • Wsparcie w opracowywaniu procedur HR,

  • Rozwój i realizacja programu onboardingowego dla nowych pracowników,

  • Przygotowywanie dokumentów, ewidencji, raportów, analiz i prezentacji na potrzeby działu HR,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Udział w szkoleniach, stałe podnoszenie kompetencji,

  • Obserwowanie rynku energetycznego.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność tworzenia profili kompetencyjnych,

  • Sprawne wykorzystywanie różnych metod rekrutacji i selekcji,

  • Zainteresowanie nowymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze rekrutacji,

  • Kreatywność oraz duża inicjatywa w działaniu i poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji,

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Chęć nauki i nieustannego rozwoju,

  • Systematyczność, dokładność i dbanie o wysoką jakość,

  • Umiejętność koordynowania wielu projektów jednocześnie,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Elastyczną formę zatrudnienia – Umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa i premie uznaniowe),

  • Pakiet szkoleń rozwijających kompetencje,

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, komputer Apple Mac),

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe,

  • Rozwój kariery zawodowej,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,

  • Najlepszą atmosferę pracy w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

  • oraz doskonałą kawę w biurze.

DGE Sp. z o.o.

DGE Sp. z o.o. - Partner jednej z największych firm energetycznych w Europie, obniżający koszty mediów: energii elektrycznej, paliwa gazowego i ciepła miejskiego zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego tworzenia wizerunku naszej firmy na stanowisko: Pracownik biurowy.

W naszej firmie szczególną uwagę przykładamy do realizacji firmowych wartości, takich jak szacunek i rzetelność oraz satysfakcja i wzrost dochodów naszych pracowników i klientów. Stawiamy na rzetelną współpracę w oparciu o transparentne zasady pracy i wynagrodzenia.

Dołącz do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy