Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • współtworzenie i realizacja polityki personalnej firmy,
    • wdrażanie narzędzi HR mających na celu usprawnianie wewnętrznych procesów w firmie,
    • prowadzenie procesów rekrutacyjnychw zakresie stanowisk administracyjnych oraz medycznych
    • badanie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych pracowników,
    • przeprowadzanie pomiarów satysfakcji pracowników
    • nadzór nad systemem ocen okresowych,
    • planowanie i realizacja działań motywacyjnych i integracyjnych,
    • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji w firmie,
    • nadzór nad działaniami administracyjnymi w firmie, w tym: przygotowywanie umów, procedur, regulaminów, pism,
    • przygotowywanie budżetów, sprawozdań i raportów,
    • nadzór nad prawidłowym przygotowywaniem wszelkiej dokumentacji pracowniczej,
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi z branży HR,
    • współpraca z firmami serwisującymi oraz ubezpieczycielami,
    • przygotowywanie raportów, analiz, dokumentów i innych materiałów z zakresu powierzonego obszaru odpowiedzialności.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – ZZL, psychologia, socjologia,
    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, atutem będzie doświadczenie w rekrutacji do sektora opieki zdrowotnej,
    • znajomość „twardych” i „miękkich” zagadnień z obszaru ZZL przy wykorzystaniu różnorodnych systemów i narzędzi,
    • komunikatywność, kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o ochronie danych osobowych w sektorze medycznym,
    • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu HR i kadr,
    • doświadczenie w przygotowaniu raportów i analiz,
    • umiejętność analizy i syntezy danych (znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel),
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
    • kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,

    Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej poniższą klauzulę.