Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. HR

  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej? Szukasz stabilnej pracy w międzynarodowym środowisku? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

    Nr ref.: /262/02/2018/MG/10859
    Kostrzyn nad Odrą
    obowiązki:
    • prowadzenie dokumentacji personalnej (akta osobowe, ewidencja czasu pracy)
    • bieżąca obsługa kadrowo-administracyjną
    • udział w przygotowaniu danych do list płac dla firmy zewnętrznej
    • wspomaga kontrolę poprawności naliczenia wynagrodzeń dokonanego przez firmę zewnętrzną
    • koordynacja współpracy firmy zewnętrznej naliczającej płacę z ZUS, Urzędem skarbowym i innymi instytucjami
    • przygotowywanie raportów dla zarządu firmy w zakresie firm zewnętrznych
    • współpraca przy realizacji procesów rekrutacji pracowników
    • rozliczanie delegacji pracowników
    • wsparcie dyrektora działu w sprawach szkoleń pracowników
    oferujemy:
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
    • atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o premię
    • pracę w firmie z zagranicznym kapitałem
    oczekujemy:
    • wykształcenia wyższego
    • min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy
    • znajomości przepisów ZUS i US
    • znajomości programów kadrowo-płacowych
    • obsługi pakietu MS office (w tym excel)
    • samodzielności, komunikatywności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47