DOT2DOT S.A.

Specjalista ds. HR

DOT2DOT S.A.O firmie

  • Kowale (pow. gdański)

    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów rekrutacyjnych

  • nadzorowanie sporządzania i aktualizowania opisów stanowisk

  • koordynowanie procesów onboardingu

  • koordynowanie realizacji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • bieżące wsparcie managerów w powyższych zakresach

  • współudział w działaniach z zakresu Employer Brandingu oraz we wdrażaniu elementów ESG w Spółce

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie

  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • sprawne posługiwanie się MS Office

  • inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów i usprawnianiu procesów

To oferujemy

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • program wdrożenia do organizacji

  • przyjazna atmosfera i zgrany zespół profesjonalistów

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży opakowań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Dot2Dot S.A. jest liderem branży opakowań z tektury litej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem rynkowym. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla podmiotów z Polski i Europy dla wszystkich sektorów rynku premium opakowań z tektury.

Jesteśmy firmą etyczną, stosującą normy krajowe i międzynarodowe w zakresie przeciwdziałania korupcji, poszanowania praw pracownika i standardów zatrudnienia oraz w obszarach środowiskowym, społecznym i zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy