Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. HR

DOT2DOT S.A.O firmie

  • Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów rekrutacyjnych
  • nadzorowanie sporządzania i aktualizowania opisów stanowisk
  • koordynowanie procesów onboardingu
  • koordynowanie realizacji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • bieżące wsparcie managerów w powyższych zakresach
  • współudział w działaniach z zakresu Employer Brandingu oraz we wdrażaniu elementów ESG w Spółce

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • sprawne posługiwanie się MS Office
  • inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów i usprawnianiu procesów

To oferujemy

  • narzędzia niezbędne do pracy
  • program wdrożenia do organizacji
  • przyjazna atmosfera i zgrany zespół profesjonalistów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży opakowań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników

Grupa Dot2Dot S.A. jest liderem branży opakowań z tektury litej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem rynkowym. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla podmiotów z Polski i Europy dla wszystkich sektorów rynku premium opakowań z tektury.

Jesteśmy firmą etyczną, stosującą normy krajowe i międzynarodowe w zakresie przeciwdziałania korupcji, poszanowania praw pracownika i standardów zatrudnienia oraz w obszarach środowiskowym, społecznym i zrównoważonego rozwoju.

Specjalista ds. HR, Kowale (pow. gdański)