Specjalista ds. HR

ATMAT Sp. z o.o.O firmie

ATMAT Sp. z o.o.

Władysława Siwka 17

Kraków

ATMAT Sp. z o.o. - jesteśmy firmą produkcyjną, której głównymi obszarami działalności są produkcja drukarek 3D, maszyn przemysłowych oraz linii technologicznych, a także automatyzacja i integracja procesów przemysłowych.

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy osoby, która wesprze Nas w budowaniu i rozwijaniu mądrego i wspierającego działu HR. Osoby, dla której ważna jest współpraca, partnerskie relacje, otwartość, a także dbałość o siebie nawzajem

Zadania zawodowe:

  • Prowadzenie pełnego procesu rekrutacyjnego na stanowiska techniczne, administracyjne i produkcyjne,
  • Wsparcie w budowaniu EB zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji,
  • Pomoc przy onboardingu i wdrażaniu nowych osób w kulturę organizacyjną firmy,
  • Wsparcie przy obsłudze benefitów pracowniczych,
  • Elementy analityki HR, przygotowywanie raportów, danych i statystyk.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenie w pracy w dziale HR, szczególnie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, komunikatywność, dbałość o relacje,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność, zaangażowanie i kreatywność,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Mile widziana wiedza z zakresu prawa pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych wsparta dofinansowaniem ze strony firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Kartę sportową Multisport.
  • Prywatną opiekę medyczną,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy