Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. HR

Edge One Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań z obszaru HR, m.in: onboarding/ offboarding pracowników, szkolenia i rozwój, komunikacja wewnętrzna, eventy EB, badanie zaangażowania i satysfakcji
  • Dbanie o pozytywne employee experience
  • Wdrażanie i promocja wartości firmowych
  • Udział w usprawnianiu obecnych oraz budowaniu nowych narzędzi, procedur HR
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z zespołami Marketingu/EB/Rekrutacji/Delivery
  • Tworzenie dokumentacji, raportów związanych z obszarem HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT
  • Proaktywność, dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację celów, elastyczność, nabywanie i dzielenie się wiedzą, budowanie relacji i komunikacja
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu min. B2

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Budżet szkoleniowy w ramach programu rozwojowego
  • Dodatkowe pakiety (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • Kurs języka angielskiego

Specjalista ds. HR, Kraków