Oferta pracy

Specjalista ds. HR

LED Labs Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupińska 23, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na kluczowe stanowiska;

  • Współpraca z kadrą managerską w zakresie rekrutacji i rozwoju personelu;

  • Zarządzanie treścią i obsługa portali rekrutacyjnych, społecznościowych w zakresie HR i EB;

  • Rozwój narzędzi wspierających rekrutację;

  • Współtworzenie wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji HR i EB;

  • Organizowanie projektów integracyjnych oraz imprez pracowniczych;

  • Wsparcie onboardingu dla nowych pracowników;

  • Zarządzanie programem wewnętrznych rekomendacji w firmie.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w obszarach rekrutacji, poszukiwania nowych talentów i rozwoju personelu;

  • Znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR oraz gotowość do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań;

  • Wyższe wykształcenie;

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów HR;

  • Podstawowa znajomość prawa pracy, przepisów RODO;

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).

To oferujemy

  • Praca w młodej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z przejrzystym systemem premiowym;

  • Umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy