Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

Houghton Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kapelanka 17, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Houghton Polska Sp. z o.o.

Kapelanka 17

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych;

  • koordynowanie procesów związanych z cyklem życia pracownika (umowa o pracę, onboarding, ocena roczna, ocena śródroczna, badania, uprawnienia);

  • bieżące wsparcie menedżerów w zakresie prawa pracy, procedur HR oraz rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji personalnych;

  • prowadzenie działań rozwojowych dla pracowników i menedżerów;

  • przygotowanie raportów, analizowanie wskaźników biznesowych;

  • planowanie i organizacja działań związanych z komunikacją wewnętrzną w organizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, ZZL;

  • doświadczenie zawodowe min. 3-letnie w obszarze HR w międzynarodowej organizacji;

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i budowania relacji;

  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • otwartość na podróże służbowe na terenie kraju;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportowo-rekreacyjną;

  • Szeroki wybór świadczeń z ZFŚS;

  • Urozmaicony zakres codziennych zadań;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma Quaker Houghton jest jednym z największych na świecie i najdłużej działających dostawców specjalistycznych płynów przemysłowych do obróbki metali. Połączenie zaawansowanej technologii i ponad stu lat doświadczenia sprawia, że Quaker Houghton jest obecnie światowym liderem w tej branży. W Polsce zatrudniamy około 200 pracowników w kilkunastu projektach, dostarczając smary i oleje oraz wsparcie techniczne dla światowych liderów m.in sektora motoryzacyjnego i lotniczego.

Przewiń do profilu firmy