Oferta pracy

Specjalista ds. HR

VSoft S.A.

  • Puszkarska 7J, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii EB

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych przy wykorzystaniu różnych źródeł i technik pozyskiwania kandydatów

  • Koordynacja działań i publikacja treści w mediach społecznościowych

  • Zarządzanie wewnętrznymi kanałami komunikacji

  • Opracowywanie i koordynacja inicjatyw wewnętrznych

  • Organizacja imprez i konferencji firmowych

Nasze wymagania

  • Min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z HR

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza oraz znajomość nowych trendów w obszarze rekrutacji i EB

  • Wyższe wykształcenie oraz dobra znajomość języka angielskiego

  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność komunikacyjna oraz „lekkie pióro”

  • Zaangażowanie i duża orientacja na realizację celów

To oferujemy

  • VSoft to Ludzie! Dbamy o naszych pracowników (opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, paczki niespodzianki),

  • Zapewniamy komfortowe warunki pracy (elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej, darmowy parking, strefy relaksu, brak dress code’u),

  • Zadbamy o Twój rozwój (udział w szkoleniach, konferencjach, wewnętrzna konferencja VSoft Fest, biblioteka firmowa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

VSoft S.A.

VSoft to ludzie!

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. HR. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

Przewiń do profilu firmy