Oferta pracy

Specjalista ds. HR

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji,

  • prowadzenie wywiadów i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,

  • udział w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy,

  • udział w prowadzeniu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy w zakresie relacji pracowniczych,

  • koordynacja wdrożenia pracownika do firmy oraz prowadzenie spotkań firmowych,

  • organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • tworzenie raportów dot. HR na potrzeby firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych,

  • wysoka motywacja do pracy i chęć rozwijania się w obszarze „miękkiego” HR,

  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji swojej pracy,

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywania problemów,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 26 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz,

  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • wynagrodzenie stałe, wypłacane w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • cykliczne szkolenia.

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy