Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

KRAKÓW5020 sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Marii Konopnickiej 17

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie: rekrutacji nowych pracowników | wdrażania nowych pracowników (onboarding) | programu stażowego, praktyk i wolontariatu | polityki szkoleniowej i rozwoju zawodowego | programu ocen okresowych i ewaluacji | podróży służbowych | pakietu świadczeń socjalnych

  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej z pracownikami (m.in. administrowanie sekcją HR w Intranecie)

  • współtworzenie z Departamentem Marketingu działań employer brandingowych

  • inicjowanie projektów z zakresu tzw. „miękkiego HR”, wprowadzanie praktyk HR i polityki personalnej Kraków5020

  • współtworzenie i monitorowanie realizacji strategii społecznej odpowiedzialności Kraków5020

  • nadzór nad realizacją polityk antymobbingowej i antydysykryminacyjnej

  • wspieranie kadry menadżerskiej w rozwoju i motywowaniu pracowników

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze HR (m.in.: rekrutacje, szkolenia i rozwój)

  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy

  • umiejętność sprawnego pisania tekstów

  • odpowiedzialność za realizowane zadania

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)

  • wysoka kultury osobista, dyskrecja

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie

  • nagrody jubileuszowe

  • biuro w centrum Krakowa z możliwością korzystania z bezpłatnego parkingu

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ciekawym i wymagającym obszarze

Kreowanie wizerunku Krakowa, promocja miejsca, jednoczenie i sieciowanie przedstawicieli wielu branż i obszarów – to jedne z najważniejszych zadań spółki komunalnej Kraków5020.

Nowo powołana spółka powstała w celu promocji Krakowa jako najlepszego kierunku dla biznesu. Dlatego jej nazwa nie jest przypadkowa – nawiązuje do usytuowania miasta, które znajduje się na przecięciu równoleżnika 50ºN z południkiem 20ºE.

Aby realizować swoje cele i zadania Kraków5020 wykorzysta m.in. Centrum Kongresowe ICE Kraków, studio hybrydowe, punkty informacji turystycznej InfoKraków, portal sprzedażowy, platformę VOD PLAY KRAKÓW. Wszystko po to, aby udowodnić, że stolica Małopolski ma potencjał by stać się stolicą kongresów, targów, konferencji i eventów z całego świata.

Przewiń do profilu firmy