Specjalista ds. HR

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.01.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 06.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    O Firmie:
    Dostarczamy Świeżą Energię!
    Ułatwiamy mobilność w zdigitalizowanym świecie.
    Dajemy Drugie Życie urządzeniom i dzięki temu nasze produkty przyczyniają się do zmniejszania ilości elektroodpadów.

    Nasza wizja:
    Wraz z rozwojem chcemy brać coraz większy udział w digitalizacji naszego życia i uczestniczyć w rewolucji w magazynowaniu energii i nadchodzącej elektromobilności.
    Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.
    Miejsce pracy: Kraków
    Twoje zadania:

    Prowadzenie rekrutacji i wyławianie kandydatów, którzy:
    • znają się na robocie,
    • mają potencjał rozwojowy,
    • są nietuzinkowi, odważni i pracowici,

    Udział w pracach projektowych:
    • szkolenia,
    • planowanie head count'u,
    • performance review
    • onboarding

    Prace z pogranicza Employer Branding:
    • udział w targach pracy
    • zarządzanie kontem na LI
    • Prowadzenie statystyk i tworzenie raportów efektywności,
    • Wsparcie pracowników na każdym etapie współpracy,

    Czego poszukujemy u kandydatów?
    • Dynamizmu, motywacji do poszerzania swoich kompetencji, otwartej głowy,
    • Połączenia myślenia krytycznego i postawy - jak się nie da jak się da?! :)
    • Doświadczenia w pracy w HR (1 - 2 lata),
    • Doświadczenia w pozyskiwaniu kandydatów poprzez Direct Search,
    • Umiejętności swobodnego posługiwania się językiem angielskim,
    • Znajomości lub chociaż rozumienia specyfiki branży elektroniki użytkowej,
    Co dostajesz w zamian?

    • Umowę o pracę (lub kontrakt jeśli wolisz),
    • Pracę w młodym, niewielkim zespole,
    • Świadczenia pozapłacowe – MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (dofinansowanie),
    • Owocowe wtorki, zniżki na zakupy w naszym sklepie,
    • Super biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33 w Krakowie (przystanek Smolki 5 metrów od biura),
    • Pyszną kawę, strefę relaksu,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.