Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Goldman RecruitmentO firmie

  • Krotoszyn, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. HR.
Specjalista ds. HRNumer ref.: 191858/6630

Opis stanowiska:

  • prowadzenie wyspecjalizowanych projektów rekrutacyjnych,
  • tworzenie akt personalnych pracowników,
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi (pośrednictwo pracy, headhunting),
  • zamieszczanie ofert pracy na portalach ogłoszeniowych,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • planowanie rozwoju kadr.

Wymagania:

  • min. 2 lata na stanowiskach związanych z miękkim HR'em,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • znajomość zagadnień employer brandingowych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, możliwość dołączenia do ubezpieczenia, szkolenia językowe),
  • premie świąteczne i dopłaty do wypoczynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy