Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Łódź

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH
HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów
Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców
W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami
Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

ZAKRES ZADAŃ:

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji HR
  • współpraca z zewnętrznym działem kadr w zakresie procesów kadrowo-płacowych
  • współpraca z dostawcami benefitów pracowniczych i bieżąca obsługa pracowników
  • realizacja procesów rekrutacyjnych na wszystkie poziomy stanowisk
  • wdrażanie standardu rekrutacji i rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych
  • koordynacja procesów wdrażania i adaptacji nowych pracowników
  • wspieranie działań employer brandingowych wewnątrz i na zewnątrz organizacji

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze HR
  • doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji
  • znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem pracowników i dokumentacją pracowniczą oraz ZFŚS
  • duża samodzielność, nastawienie na cel i odpowiedzialność za powierzone zadania

WYBIERZ PGF:

  • Prace w organizacji
    zatrudniającej
    ponad 2,3 tys. Pracowników
  • Karierę w Spółce współpracującej
    z ponad 600 dostawcami produktów farmaceutycznych
  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości
    awansu

BENEFITY:

  • Dostępność pakietu
    medycznego
    PGF Opieka Medyczna
  • Bogata oferta
    Ubezpieczenia Grupowego
  • Dofinansowanie
    do pakietu
    sportowego Fit Profit
  • Możliwość korzystania
    z Ubezpieczenia Lekowego
  • Owocowe 13-stki
    w miesiącu
  1. Administratorem Danych jest Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. z siedzibą w Łodzi ul. Zbąszyńska 3, 91-342, NIP: 527-264-39-21, REGON: 142726149;
  2. Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: [email protected];
  3. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 22 1 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana;
  4. Odbiorcami danych osobowych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy od daty pozyskania
  6. Ma Pan/Pani prawo do:
    1. dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    3. przenoszenia danych,
    4. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    5. wniesienia skargi do organu nadzorczego; gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. Dz.U.UE.L.2016.119.1). Organem nadzorczym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

*Pelion Healthcare Group  to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy