Oferta pracy

Specjalista ds. HR

autoDNA.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych end to end

  • Pozyskiwanie zarówno kandydatów aktywnych, jak i pasywnych z użyciem innowacyjnych metod sourcingu w branży IT

  • Przygotowywanie i publikowanie nieszablonowych ogłoszeń oraz selekcjonowanie CV i organizowanie spotkań rekrutacyjnych

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z uwzględnieniem nowych trendów i technologii

  • Podsumowywanie wyników projektów rekrutacyjnych i ofertowanie kandydatów

  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacją prawidłowej dokumentacji związanej z procesem nawiązywania, trwania i rozwiązywania stosunku pracy (umowy o pracę, aneksy, porozumienia, wypowiedzenia) i umów cywilnoprawnych

  • Opracowywanie zestawień, statystyk związanych z zatrudnieniem (urlopy pracownicze, ewidencje, zwolnienia lekarskie itp.)

  • Tworzenie i wdrażanie procesów HR (np. proces badania satysfakcji pracowników, oceny pracownicze, itp.)

  • Obsługiwanie spraw administracyjnych w zakresie HR (dbałość o kompletność dokumentacji, o spełnianie wymogów KP, itp.)

  • Współpracowanie i wspieranie menadżerów i pracowników w zakresie zagadnień HR

  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy na zewnątrz i wewnątrz organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży IT

  • Wiedza w przeprowadzaniu rekrutacji on-line

  • Znajomość Kodeksu Pracy

  • Pozytywne usposobienie i proaktywna postawa

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista połączona z odpowiedzialnością i umiejętnością podejmowania decyzji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • Znajomość programu MS Office

To oferujemy

  • Pracę opartą na zwinnie działających zespołach w ramach Agile / Scrum

  • Narzędzie eRecruiter do organizacji rekrutacji

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B

  • Elastyczne godziny pracy (preferujemy zadaniowy czas pracy)

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia)

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego

  • Min. 20 dni płatnego urlopu niezależnie od formy współpracy

  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników

  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników

  • Codzienne wizyty kilku dostawców z jedzeniem – potocznie nazywanych „Panem Kanapką”

  • Kawę, herbatę, soki i inne napoje bez limitu

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

autoDNA.pl

Lubimy przy porannej kawie omawiać co się zadziało wczoraj i planować wyzwania na dzisiaj. Nie boimy się ciężkiej pracy, która przynosi rezultaty ani dyskusji o zdaniach mniej ambitnych. Wspieramy się wzajemnie w codziennym realizowaniu celów i umiemy wyciągać wnioski z tych niezrealizowanych. Jesteśmy dynamiczne, szczere i otwarte, co pozwala nam bezpośrednio mówić o problemach, aby je rozwiązywać. Cenimy bardzo pracę zespołową w kameralnej atmosferze.

Interesują nas tematy procesu zatrudniania specjalistów z branży IT i mamy realny wpływ na jego kształt. Stawiamy na jakość i skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań z dziedziny HR, które pozwalają prawidłowo i bez zakłóceń funkcjonować naszej firmie. Bez wahania dokształcamy się w tematach, za które się zabieramy.

Jeśli Ty też - aplikuj do nas!

Dołącz do 5-osobowego Zespołu jako Specjalista ds. HR, który pomoże nam znaleźć najbardziej utalentowanych ludzi na rynku w branży IT, który wzmocni nasze Zespoły technologiczne wspierając je w obszarach HR i zapewni komfortowe warunki pracy oraz osiąganie wyników. Nasz zespół wspiera pozyskiwanie i utrzymywanie talentów umożliwiając realizowanie celu biznesowego naszej firmy.

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA.

Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy już blisko 40 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach składających się z 5-9 osób pracujących w nowoczesnym biurze w Łodzi!

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy do naszego zespołu scrumowego (tak, tak, Scrum w HR jest możliwy) Specjalisty ds. HR z doświadczeniem w rekrutacji IT, z niezłomnym dążeniem do celu, z przedsiębiorczym i kreatywnym nastawieniem, ze skrupulatnym wykonywaniem zadań i ambitnym podejściem do tematów.

Must have:

- Rekrutacje w branży IT

- Prowadzenie rekrutacji on-line

- HR research uwzględniając Direct search

- Znajomość Kodeksu Pracy i zagadnień HR

- Umiejętności komunikacyjne

- Proaktywność

Nice to have:

- Znajomość funkcjonowania serwisów ogłoszeniowych dla pracodawców

- Znajomości narzędzi i źródeł dotarcia do specjalistów IT

- Znajomość funkcjonowania grup z ogłoszeniami w mediach społecznościowych

- Employer branding

- eRecruiter